​ Ja sa vite kanë bashkë Marina Vjollca dhe Getoar Selimi (Foto)

Një nga çiftet më të dashuruar që së shpejti do të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre.

 

Par pak ditësh festuan ditëlindjen e Getoar Selimit, por festat nuk kanë fund për ta.

Moderatorja Marina Vjollca me anë të një postimi në Instagram ka njoftuar se ata festuan 4 vjetorin e lidhjes së tyre.

Pas ditësh pushimi Marina Vjollca dhe Getaor Selimi janë kthyer për të kaluar disa ditë me familjen. /Gazeta Express/ 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme