​ Kida “hot” edhe me lloq (Foto)

Orhidea Latifi, këngëtarja e talentuar e njohur si Kida duket se e ka përfunduar sezonën verore me koncerte. Pas një edicioni me plot angazhime, Kida ka gjetur kohë për pushime në deti.

Ajo është parë duke shijuar temperaturat e larta në plazh ku tregon trupin e saj që duket në formë. As lloqi në këmbët dhe dorën e saj nuk “shlyente” anën “hot” të këngëtares.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme