​Befason Conte, ja çfarë thotë pas humbjes nga Unitedi

Antonio Conte e pranon se nuk kanë luajtur ndeshje të mirë ndaj Manchester Unitedit

 

Manchester United mposhti 2:0 Chelsean, ndërsa fajin për këtë humbje e mori trajneri italian, Antonio Conte.

Ai po ashtu e pranoi se nuk kanë luajtur ndeshje të mirë dhe se nuk kanë merituar më shumë.

“Skuadra sonte nuk luajti mirë sot, kundër një kundërshtari shumë të fortë. I gjithë faji për këtë humbje është i imi”, tha Conte pas ndeshjes. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme