​Enrique me fjalë të mëdha për Messin

Luis Enrique është shumë i lumtur për kalimin në gjysmëfinale të Copa del Rey dhe për paraqitjen e Leo Messit

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka lavdëruar Leo Messin për paraqitjen ndaj Real Sociedadit.

Enrique tha se kur Messi është në fushë, atëherë gjithçka mund të ndodhë.

“Ishte ndeshje e vështirë, por ne ishim efektiv. Jam shumë i lumtur për lojtarët e mijë. Por, kur Messi është në fushë, atëherë gjithçka mund të ndodhë”, tha Enrique pas ndeshjes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme