​Mourinho dhe Conte takohen pas ndeshjes, shikoni çfarë ndodhë (Video)

Jose Mourinho dhe Antonio Conte nuk ia kanë dhënë dorën njëri tjetrit

Inati në mes të Jose Mourinhos dhe Antonio Contes ka vazhduar edhe pas ndeshjes ndërmjet Chelseat dhe Manchester Unitedit.

Të dy trajnerët u përleshen me fjalë gjatë ndeshjes, ndërsa në fund të takimit, ata nuk përshëndetën njëri tjetrin, duke mos respektuar kështu traditën që ekziston në Angli. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme