​Neuer me deklaratë befasuese, ja çka do të bëjmë në Madrid

Manuel neuer ka thënë se Bayern Munichu nuk ka çfarë të humb në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit

 

Portieri gjerman, Manuel Neuer ishte më meritori që skuadra e tij humbi vetëm 2:1 nga Real Madrid në Allianz Arena.

Gjermani pas ndeshjes tha se në Madrid mund të fitojnë gjithçka, pasi nuk kanë çka të humbasin.

“Shkojmë në Madrid me asgjë për të humbur dhe do provojmë gjithçka”, tha Neuer. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme