​Ramos me deklaratë bombastike për Realin

Sergio Ramos beson se kjo është një nga skuadrat më të mira që ka pasur ndonjëherë Real Madrid

 

Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos ka lavdëruar bashkëlojtarët e tij, për të cilët mendon se janë ndër më të mirët që ka pasur Real Madrid.

Ai po ashtu tha se do të punojnë shumë që të fitojnë La Ligan dhe Ligën e Kampionëve.

“Kjo mund të jetë një nga skuadrat më të mira që ka pasur ndonjëherë Real Madrid. Ne mund të fitojmë dy tituj këtë edicion dhe për këtë do të japim maksimumin”. /Express

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme