​Rashica e ndërron profesionin (Foto)

Milot Rashica ka bërë gara me skuadrën e tij Vitesse në Carting

 

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica dhe skuadra e tij Vitresse përveç stërvitjeve, kanë gjetur kohë edhe për gara në Carting.

“Carting me skuadrën”, ka shkruar Rashica në Facebook. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme