​Rihanna publikon klipin e ri, në bashkëpunim me DJ Khaled

Këtë herë Rihanna ka bashkëpunuar me një emër mjaft të njohur, Dj Khaled dhe me Bryson Tiller në këngën që mban titullin “Wild Thoughts”.

 

Në këngë dallohet një “throwback” me ritme të kitares së Carlos Santanas në këngën e dikurshme hit “Maria Maria”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme