​Transportonte vaj dhe proteinë të kanabisit, arrestohet

Një person është arrestuar në pikë kalimin kufitarë “Dheu i Bardh”, pasi që i njëjti ka transportua 95 shishe me nga 500 ml. vaj të kanabisit, si dhe 48 paketime me nga 200 gram proteinë të kanabisit.

 

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje./KosovaPress/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme