18 sekondat më të këqija të Granit Xhakës kundër Crystalit (Video)

Granit Xhaka transferimi 35 milionësh, nuk ishte në natën e tij dhe jo vetëm ai por e gjithë ekipa.

“Topçinjtë” u deklasuan nga Crystal Palace me rezultat të thellë 3-0, duke ia vështirësuar punët skuadrës së Arsene Wengerit në rrugë për Ligën e Kampionëve.

Por, një situatë jo e mirë ishte për mesfushorin kosovar Granit Xhaka ku në video shihet vullneti i tij zero për të luajtur atë ndeshje.

Tentoi një pasim, por i shkoi huq, u rikthye për ta ndalur kundërshtarin rrshet si të ishte në vend me akull. Për më shumë shikoni videon e më poshtme./IndeksOnline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme