18 vjeçari shqiptar mahnit jurinë e “The Voice of Germany” (VIDEO)

E shtune, 29 Tetor 2016  –  Sakte.net

Një tjetër shqiptar ka korrur sukses jashtë trojeve. Protagonist është bërë një 18 vjeçar, i cili falë talentit të tij të padiskutueshëm, ka mahnituranëtarët e jurisë të “The Voice of Germany”.

Shpresim Ahmeti i ka mahniturtë gjithë me zërin e tij në performancën e parë në “The Voice of Germany”. Ai interpretoi këngën “This is a mans world” nga James Brown dhe me zërin e tij surprizoi anëtarët e jurisë të sezonit të 6 të “The Voice of Germany”.

18-vjeçari shqiptar është student në Gjermani, ndërsa mediat gjermane e kanë sjellë në fokus. /albeu.com/https:/

https://www.youtube.com/watch?v=-M4ZMO28hn0

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme