Archive

Si u arratis nën ‘hundën’ policisë vrasësi i mjekut në Shkodër? (Video)

4 vjet më parë

Gjithë zona e rrethuar nga forca të shumta policie, thuajse gjithë komisariati i Shkodrës dhe forcat e FNSH-së, por autori i vrasjes së mjekut në

PAN-i e do LDK-në në koalicion

4 vjet më parë

Përfaqësues nga koalicioni parazgjedhor PAN po kërkojnë nga Lidhja Demokratike e Kosovës që t’u bashkohen për ta qeverisur vendin në katër vitet e ardhshme. Oferta

“Ronaldinho më tha: Messi, më i madhi që ka jetuar ndonjëherë”

4 vjet më parë

Ylli i Los Angeles Lakers dhe NBA, Kobe Bryant, kujton takimin e tij të parë me Lionel Messin, pasi Ronaldinho parashikoi se ylli i Barcelonës

FOTO/ Njihuni me formacionin më të mirë të Euro U21

4 vjet më parë

Ka përfunduar Kampionati Evropian për U21, me Gjermaninë e shpallur kampione. Kombëtarja e Gjermanisë është shpallur kampione duke e mposhtur në finale Spanjën, me golin

Dukja e yjeve të futbollit në dasmën e Messit (Foto)

4 vjet më parë

Lionel Messi dhe Antonella Roccuzzo kanë kororëzuar dashurinë e tyre me martesë të premten mbrëma. Çifti ndau disa përshëndetje të ngrohta me të ftuarit gjatë

Dhurata e parë e miliarderit saudit për Rihannën (Foto)

4 vjet më parë

I dashuri i ri i këngëtares së famshme Rihanna, miliarderi, Hassan Jameel, e dërgoi këngëtaren në pushime të paharruara. Ata ishin fotografuar duke shkëmbyer puthje

Alcatel sjell tre telefona të ri

4 vjet më parë

Alcatel ka sjellë tre telefona të ri nga segmenti i mesëm – modelet Idol 5S, A50 dhe A30 Plus.   Telefoni Alcatel Idol 5S përdorë

Lajmi i fundit: Ndërroi jetë ky luftëtar i UÇK-së

4 vjet më parë

Sot u dha lajmi se ka ndërruar jetë Ali Avdyli, ish-luftëtar i UÇK-së, njofton Botapress. Ende nuk dihen arsyet e kësaj vdekje por I ndjeri

Këto janë 5 gratë më të votuara në Kosovë

4 vjet më parë

Gratë deputete më të votuarat në Kosovë vijnë nga parti të ndryshme politike. Vjosa Osmani nga Lidhja Demokratike e Kosovës prin me 64, 131 vota.

Presidenti e ka në dorë zvarritjen e konstituimit të Qeverisë

4 vjet më parë

Kuadri ligjor në Kosovë nuk e saktëson një kohë pas zgjedhjeve, brenda së cilës kreu i shtetit detyrohet ta caktojë mandatarin për formimin e Qeverisë.

1 161 162 163