Archive

Kim Mehmeti: Falë Ramës, të vdekurit në Shqipëri jo vetëm votojnë, por dhe arrestohen

1 vit më parë

Në ‘Këndin e Kimit’ shkrimtari dhe analisti Kim Mehmeti, ka analizuar në SYRI TV, ngjarjet më të fundit në Shqipëri. Ai thotë se ‘Shqipëria u

Drejtori i shkarkuar i rezervave shtetërore publikon kontratat e paligjshme: Hedh akuza të ashpra në drejtim të MTI-së

1 vit më parë

I ftuar në emisionin “Pa maskë”, drejtori i shkarkuar i Departamentit të Rezervave Shtetërore, Arton Muçaj ka drejtuar akuza të ashpra në adresë të udhëheqësve

Caravan Vendor Related Articles

1 vit më parë

Most casino game are famously recognised around the overall world to bring about the unique bad side of the gamblers when it comes to superstition.

Lookup For Pc Help

1 vit më parë

Casino Chip Free!! The chips used in North American casinos typically weigh about 10 h, but are in between 8 and 10 typically.5 g. Firms

Free of charge Slot machine games Russian Vulcan Online No Download No Enrollment March 2020

1 vit më parë

New casino sites are unveiled quite and the range of casinos on the website preserves raising generally, and members happen to be staying spammed with

19 Has Impacted UK’s Multi

1 vit më parë

Possibly wonder why people sit and carry out 100 % free online slot equipment game titles when they know that they won’t truly win truly

Greatest Online Casino

1 vit më parë

Mobile or portable tools might be all around usa these times practically, showing up present in Content articles From Hamza Hassan through various forms much

Confirm Your own Identity

1 vit më parë

Barbecues always place the ambiance for a fabulous good stay over with good friends and relatives. For illustration, the Master Forge usable user has different

Radhë të gjata në dogana, pushuesit nga Kosova festojnë Bajramin në bregdetin shqiptar

1 vit më parë

Fundjava ka ardhur sërish dhe si ndodh gjatë verës njerëzit dynden drejt plazhit për të kaluar disa momente nën rrezet e diellit. Edhe këtë fundjavë

Pezullohet përmbarimi i mjeteve të Telekomit, deri në stabilizim financiar

1 vit më parë

Bordi i përkohshëm i Telekomit të Kosovës, i kryesuar nga Mehmet Berisha, njofton se ka arritur pajtimin për pezullim të përmbarimit të mjeteve të Telekomit

1 2 3 86