48 foto të çiftit Albatrit dhe Egzona Muçiqi (Foto)

E shtune, 12 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Fotografi Norik Uka ka realizuar një fotosesion pak para se të filloi dasma e Albatritit me Egzonën

 

Fotot janë përrallore dhe tashmë kanë filluar të shpërndahen nëpër rrjetet sociale.

Ata duken bukur në këtë fotosesion. /GazetaExpress/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme