50 vjeçe, por mbetet një nga femrat më të bukura në botë (Foto)

Jennifer Lopez ka mrekulluar dje, ndërsa është shfaqur në një eveniment.

Edhe pse tashmë është 50 vjeç, këngëtarja dhe aktorja e njohur tregoi se mbetet ende një nga femrat më seksi në botë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme