6 fotot me të bukura nga dasma e Robertit me Norën

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Dasma e Nora Istrefit me Robert Berishën ishte njëra prej dasmave më të përfolura në Kosovë gjatë vitit 2014.

Sot u bë i ditur lajmi se Robert Berisha është ndarë nga Nora Istrefi duke përfunduar disa vite martesë.

Roberti dhe Nora kanë pasur plot 13 vjet lidhje, ndërsa dasma e tyre ishte në vitin 2014.

Fryt i martesës së tyre është edhe vajza Renee. Më parë në një intervistë të vitit 2016, Nora Istrefi kishte thënë se dëshironte të kishte edhe një fëmijë me Robertin. Për herë të parë kur u raportua se martesa e tyre ishte në krizë ishte në vitin 2015.

Çifti vazhdimisht i kishte mohuar thashethemet se ata ishin në krizë dhe pritej të ndaheshin.

Këtu janë disa foto të asaj dasme shumë të përfolur atë kohë:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme