7 sulmuesit më të shtrenjtë në histori (FOTO)

Të kesh në skuadër një bomber në futbollin e sotëm është bërë gjithmonë e më e vështirë, pasi ekipet me buxhete të larta investojnë shuma të mëdha për t’i pasur në ekipin e tyre.

Rasti i fundit gjatë verës ishte ai i Gonzalo Higuain, teksa Juventusi pagoi plotë 90 milionë euro për ta afruar.

Më lart keni dhe një galeri me 7 sulmuesit më të shtrenjtë në botë sipas një renditje të bërë nga mediat britanike.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme