A do të jetoj Tuna me vjehrrin edhe vjehrrën (FOTO)

Altuna Sejdiu-Tuna, ka lindur në qytetin e saj të lindjes, në Shkup. Pra, edhe vendlindja e Tianit do të jetë Shkupi dhe jo Prishtina
Pas disa ditësh qëndrimi në spital, Tuna bashkë me të birin tashmë kanë dalë nga aty.

Këngëtarja, bashkëshorti i saj Patrisi dhe i vogli tashmë po kthehen në Prishtinë, ku edhe do të jetojnë së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Tuna dhe Patrisi do të jetojnë me prindërit e këtij të fundit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme