A e di Elvana se nuk lejohet konsumimi i alkoolit gjatë shtatzënisë? (Foto)

E martë, 15 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Dje u raportua se Elvana Gjata është shtatzënë. Kjo u kuptua në një foto që Lori Hoxha ka hedhur në Instastory.

Por një detaj tjetër rrjedh nga mrëmja e Valdrin Sahitit.

Elvana gjatë kësaj nate ka pirë verë të bardhë, transmeton Express.

E alkooli nuk lejohet në shtatzëni. Kënga e fundit që Elvana publikoi titullohet “Lejla”, ajo këtë këngë e realizoi në bashkëpunim me Capital T dhe 2 Po 2

Në rrjetin social Instagram ajo publikoi një fotografi në të cilën shihet në një darkë, mbrëmje kjo e cila e sjelli elegancën e Elvanës, për më shumë shikoni fotografinë më poshtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme