A e dini sa vite diferencë kanë Memli Krasniqi me bashkëshorten?

Meliza është bashkëshortja e ministrit të Bujqësisë, Memli Krasniqi, e cila sot po feston ditëlindjen.

 

Përderisa ajo në këtë ditë po i mbush 37 vjet, a e dini sa vjeçar është Memli?

Ministri nuk i ka mbushur ende të 36’tat, shkruan Magazina.al.

Ai është i lindur në janar të vitit 1980’të.

Pra çifti në fjalë që janë prindër të 3 fëmijëve, dy vajzave dhe një djali, po i bije të kenë diferencë pak me shumë se një vit.

Gjithsesi dallimi në moshë nuk është problem për të qenë një familje e lumtur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme