A e dini se çfarë kanë të përbashkët nusja e Haradinajve me Nora Istrefin ? (Foto)

E mërkurë, 02 Nentor 2016  –  Sakte.net

Që të dyja janë shumë të njohura për publikun.

Por në këtë rast, bëhet fjalë për pozim të njejtë.

Nora Istrefi si këngëtare natyrisht se përkujdeset për detajet e veshjes, pozimit dhe stilit, por edhe Lola, nusja e Haradinajve ka një trup perfekt që nuk heziton ta mbajë veten me trendët më të fundit në botën e modës shkruan Kosovarja.
Këtë rast, duket se inspirimi i Lolës ka qenë pikërisht Nora, e këtë e tregon edhe koha në të cilën kanë publikuar fotografitë në llogaritë e tyre.

14961444-10154568939897332-204763602-n14886277-10154568939937332-123365205-n