A e dini se ky aktor është burri i “Nihan” në jetën reale (Foto)

Një pjesë personale nga jeta e aktores së bukur turke

Të gjithë adhuruesit e serialit “Kara Sevda” i cili transmetohet në RTV 21, e njohin si “Nihan”, aktoren Neslihan Atagül Doğulu.

Ndonëse në film Nihan vuan për dashurinë e saj të vërtetë dhe është e martuar me zor, është krejt e kundërta në jetën personale të aktores, shkruan rtv21.tv

Neslihan është e martuar me aktorin turk, Kadir Doğulu, të cilët duken një çift i lumtur dhe i veçantë në fotografitë që publikojnë. Kadir luan momentalisht në serialin “Sevmeyi” i cili pëlqehet shumë në Turqi.

Kujtojmë se “Kara Sevda” transmetohet çdo të mërkurë, enjte dhe premte me fillim nga ora 20:00.

Më poshtë gjeni disa fotografi të këtij çifti.