A e ka kamerën më të mirë Samsung S8 apo iPhone 7+, shikojeni dallimin (Video)

Pas lansimit të Samsung Galaxy S8 ka lindur një dilemë e madhe nëse kamera e tij është më e mira ndonjëherë tek telefonët.

Ky ka qenë versioni edhe i vetë kompanisë, por që për këtë mund të bëni edhe ju një krahasim, shkruan Indeksonline.

Mjafton të shikoni këtë video për të parë dallimin ne fotografitë e bëra mes Samsung S8 dhe iPhone 7+.

Siç mund të shihni iPhone 7+ ka fotografi më të çiltëra, është më origjinal në fotot në natyrë ndërsa S8 shquhet për selfie, fotografitë në mot më të vranët dhe të errët./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme