A e keni vërejtur këtë detaj tek klipi ‘Bella’? (VIDEO/FOTO)

Butrint Imeri dje ka publikuar projektin e tij më të ri ‘Bella’.

Ende pa u bërë 24 orë që nga lansimi i saj ‘Bella’ u bllokua në ‘Youtube’, shkruan arbresh.info.

Por, ky ‘problem’ nuk zgjati shumë dhe kënga u rikthye për tu klikuar gjysmë milioni herë.

A e keni vërejtur detajin tek ky videoklip?

Në sekondat e parë të videoklipit kur vajza e bukur heq këmishën duket sikur nuk ka të veshur fare të brendshme.

E, në fakt ajo ka pasur të veshur një maicë ngjyrë trupi apo ‘nudë’ dhe dukej sikur të ishte lakuriq.

Për më shumë shikoni dhe gjykoni vet./Arbresh.info

butrinti

bb

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme