A e njihni këtë qift? (Foto)

Në internet është publikuar një foto e qifti Sali Berisha dhe Liri Berisha në kohën kur ata ishin të rinj. Përndryshe, Berisha njihet si presidenti i parë i Shqipërisë i zgjedhur nga një parlament i zgjedhur me zgjedhje të lira demokratike në vitet 1992-1997. Po ashtu, ai ishte edhe kryeministër i Shqipërisë gjatë periudhës 2005 – 2013. Sali Berisha është i martuar me Liri Berisha, e cila është pediatre. Nga martesa e tyre ata kanë dy fëmijë, vajzën Argitën, dhe djalin Shkëlzenin./Sakte.net


më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme