A ju kujtohet Marisoli, aktorja e serialit për të cilin çmendeshin kosovarët? (FOTO)

Para siempre” ka qenë ndër serialet më të shikuara latino-amerikane pas luftës në Kosovë.
Seriali në fjalë shumë shpejt u bë pjesë e pandashme e shumë familjeve shqiptare.

Rolin kryesor në këtë serial lation-amerikan e kishte aktorja Jacqueline Bracamontes e njohur si Marisoli,dhe kishte rolin e një vajze të tërhequr dhe të brishtë.

Aktorja gjithashtu njiher edhe për rolin e saj si Maribel në serialin “Rubi”,ku kishte rol dytësor.

Përmes disa fotografive i’u shfaqim aktoren dhe dallimet e saj në kohë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme