A ju kujtohet Pipi Çorapegjata? Ja si duket sot (Foto)

Sakte.net / E hënë, 17 Tetor 2016  –  11:33

Pipi Çorapegjata është një nga personazhet që ka shoqëruar gjatë fëmijërisë shumë breza.

Ajo u shndërrua në një personazh mjaft të dashur për shumë fëmijë.Gjatë gjithë këtyre viteve janë ofruar versione të ndryshme të animuara, ose jo, në gjuhë të ndryshme, por Pipi i parë mbetet sigurisht më e veçanta.Kanë kaluar shumë vite dhe ajo nuk është më fëmijë, as zonjushë, por një zonjë e vërtetë.Kështu duket sot Pipi

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme