Adea Pula ndër vite, çdo herë e më e bukur (Foto/Video)

Adea Pula ishte njëra ndër këngëtaret më të pëlqyra për fëmijë atëherë por vëmendjen e ka edhe sot.

U shkëput nga muzika për t’iu përkushtuar studimeve juridike e ani pse nuk është pjesë e skenës fansat e saj në numër janë të shumtë, shkruan lajmi.net

Adea ndër vite është bërë çdo herë e më seksi ndërsa ne ju sjellim një video të cilën e ka publikuar ‘Artistët Shqiptarë’ ay ku ajo ani pse e vogël, plot talent dhe e lindur për skenë, gjithashtu mund t’i shihni disa imazhe të saj ndër vite të cilat dëshmojnë se asetet e saj prej kohësh kanë qenë ‘gjigante’.