Adelina Berisha e zjarrtë nga dhoma e gjumit

Adelina me imazh provokues nga dhoma e gjumit.

Adelina Berisha gjithmonë pozon në mënyrë provokuese.

Me linjat perfekte që ka, këngëtarja vazhdon të jetë e dalluar dhe shkëlqen në çdo paraqitje, shkruan Kosovarja.

Ne një imazh derisa shihet nga dhoma e gjumit, duke ekspozuar gjoksin ajo duket tejet e zjarrtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme