Adelina Ismaili bëhet nënë (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Adelina Ismaili ka lindur sot.

Ajo është bërë nënë për herë të parë me një djal, shkruan gazetametro.net

Këtë e ka bërë të ditur bashkëshorti i këngëtares, Val Krasniqi përmes llogarisë së tij në Facebook. Emri i djalit ende nuk dihet dhe pritet që çifti ta bëjnë të ditur në ditët në vazhdim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme