Adnan Januzaj po çmendet pas bukuroshes prishtinase, Yllka Rexha

E mërkurë, 19 Tetor 2016  –  Sakte.net

Ylli i Sunderlandit, Adnan Januzaj ka refuzuar t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së përfaqësueses së Kosovës.

 

Por, kur bëhet fjalë për femrat kosovare, Januzaj nuk heziton të kontaktojë me to. Djaloshi me prejardhje nga Istogu ka shprehur haptazi simpatinë për Yllka Rexhën.

Mësohet se Januzaj ka shoqëri të mirë me Rexhën dhe se simpatia ndaj saj tani çdo ditë e më shumë po forcohet.