Adriana Limas nuk i duhet grimi

Supermodelja Adriana Lima u bë e njohur qysh në vitin 1999 kur së pari ecte në pistën e modës Victoria Secret.

 

Që atëherë, kjo bukuroshe braziliane ka shënuar vetëm suksese në biznes, dhe së bashku me Alessandra Ambrosio është bërë modelja më të popullarizuara e këtij brendi.

Në një ngjarje në Nju Jork, Lima u shfaq në veshje lëkure të zezë në të cilën ajo ishte vetë përkufizimi i seksipilitetit. Në fytyrë kishte grim minimal dhe vërtetoi edhe një herë se bukuria natyrore e një femre mund të jetë më e fortë se çdo grim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme