Adrola Dushi nis karrierën në SHBA, ja brand-i për të cilin pozon (FOTO)

Ish-Miss Univers Albania, Adrola Dushi, njihet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo, megjithsëse me një karrierë të shkëlqyer në Shqipëri, vendosi ta lërë vendin e saj për t’u larguar në një tjetër kontinent.

Adrola duket se ka nisur punën si modele në SHBA, dhe këtë e konfirmojnë fotot që ajo ka postuar në rrjetet sociale.

Bukuroshja shqiptare ka nisur të pozojë për brandin e veshjeve B&B couture në Neë York. Fotot janë realizuar nga fotografi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Fadil Berisha.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme