Afrona Dika krahason vetën: Më mirë me grim apo pa grim (Foto)

Modelja e  njohur Afrona Dika është një figurë shumë e përfolur në mediat rozë. Përveç profesionit të saj si modele dhe blogere e modës ajo përfolet edhe për lidhjen e saj me këngëtarin Blero, shkruan Botapress.info.

Jeta e tyre personale bënë bum nëpër media me çfarëdo lëvizje që bëjnë.

Afrona përveç linjave që gëzon ajo ka një fytyrë mjaftë karakteristike dhe shumë të pëlqyer nga të gjithë, prandaj nuk heziton aspak ta shfaq.

Së fundmi modelja Dika ka postuar një fotografi të saj se si duket me grim dhe pa grim./Botapress/.

Vlerësimin bëjeni ju :