Afrona Dika me orë dore Rolex,ja sa kushton! (Foto)

E premte, 18 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

Modelja dhe e dashura e këngëtarit Blero, Afrona Dika, si duket nuk i ka problem shpenzimet që bën për dukjen e saj.

Ajo sot ka publikuar një fotografi, duke “reklamuar” orën e saj të markës Rolex, një nga më të shtrenjtat
Edhe pse në këtë kohë krizash ekonomike, si duket Afrona nuk e ka pasur problem çmimin e kësaj ore.

Në disa kërkime në internet që kemi bërë për çmimin e orës që mban e dashura e Bleros, rezulton se çmimi i saj është mbi 7 mijë euro.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme