Afrona i bënë surprizë Bleros për ditëlindje (Video)

Blero ka shumë për të festuar

Këngëtari Blerim Muharremi i njohur si Blero është njëri ndër artistët më të përfolur nga mediet rozë, si për projektet e tij ashtu edhe për jetën private.

Blero sot po feston ditëlindjen e 39 –të, me këtë rast e dashura e tij Afrona Dika ia ka bërë një surprizë të këndshme atij.

Ajo shihet se ka ftuar shumë mysafirë në një ambient të freskët e shumë festiv.

Blero i befasuar vjen duke e përqafuar Afronën dhe duke iu falënderuar të gjithëve, shkruan rtv21.tv.

Këngëtari sot ka festë të dyfishtë, ai pak orë më parë publikoi këngën dhe videoklipin më të ri të cilin e titulloi “Ndale”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme