Afrona përshëndet urryesit (Foto)

Afrona Dika është bërë më e njohur pasi u bë e dashura e këngëtarit Blerim Muharremit-Bleros.

Madje, me këtë të fundit kohët e fundit përmes një befasi të këngëtarit edhe është fejuar.

Së fundi bukuroshja, ka publikuar  një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet se duke u bërë gati për të shkuar në palestës, transmeton Telegrafi.

E veshur sportive, Afrona pozoi para pasqyrës duke vënë në rend të parë të pasmet.

“Për të gjithë urrejtësit dhe të p…. këtu”, ka shkruar Afrona në imazhin e publikuar në rrjete sociale. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme