Aktoret e “O sa mirë”, “mërdhihen” gjatë provave (Video)

Kushtet në të cilat po xhirojnë aktoret e serialit “O sa mirë” duket se janë shumë pak të favorshme

Kështu se paku shihet gjatë një video që është postuar në isnstagram nga aktorët e këtij seriali, e ku shihet se ata e kanë shumë ftohtë, shkruan Gazeta Express. Nuk dihet se pse ka ndodh kjo, por ajo çka shihet në video bën që të shohim se aktorët e këtij seriali punojnë në kushte të jashtëzakonshme. Seriali “O sa mirë” sivjet ka rritur audiencën e tij dhe po konsiderohet si njëri prej serialëve më të përcjellura në Kosovë. /GazetaExpress/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme