Aktori Blerim Destani në spotin e ri të Noizy-t | VIDEO

Noizy ka lansuar spotin e ri të këngës 100 Kile, një hit i ri veror që po trondit rrjetet sociale dhe tregun muzikor, njofton Flaka

Surprizë e projektit të ri nga Noizy, është pjesëmarrja e aktorit tetovar me famë ndërkombëtate, Blerim Destani, i cili tashmë prej vitesh ka krijuar një miqësi me këngëtarin.

Noizy, së afërmi më 18 korrik do të jetë pjesmarrës në spektaklin e vitit në Gostivar. Organizatori, 500 Caffe po bën gjitha përgatitjet që spektakli të kalon sa më mirë.

Hiti veror “100 Kile”, nga Noizy do të ketë premierë në qytetin e Gostivarit. Flaka

 

Aktori Blerim Destani në spotin e ri të Noizy-t | VIDEO

 

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme