Alberia ka filluar ta harroj gjuhën shqipe (Video)

Deri sa ajo të gjithë ndjekësit e saj i ka shqiptar Albëria iu është drejtuar në gjuhë angleze, shkruan Kosovarja.

Ajo ndodhet në Mahnatan dhe përgjatë një ecjes, asaj i është kujtuar për të realizuar një video duke iu drejtuar më përshëndetje të gjithë ndjekësve të saj.

Ku me gjasë disa e kuptojnë dhe disa jo, por nga komentet që ajo ka marrë, janë fokusuar të pamja dhe jo te ajo se çfarë thotë. Nuk e dimë sa do zgjasë qëndrimi saj atje por kemi frikë se mos Albëria po e harron gjuhën shqipe.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme