Alberia përqesh shoqet e saj që mbetën pa u martu, njëra ndër to është deputete (Foto)

E hënë, 24 Tetor 2016  –  Sakte.net

Në çdo paraitje këngëtarja Albërie Hadërgjonaj krenohet me martesën e saj të hershme.

Ajo ishte martuar në një moshë mjaftë të re, ndërsa tani është nënë e dy vajzave dhe është bërë gjyshe.

Por Albëria asnjëherë nuk është bërë “pishman” pse ishte martuar në moshë 14 vjecare , kurse përqesh shoqet e saj qe ngelen ende “single”.

Alberia në emisionin “Xing me Ermalin”,duke u munduar ta justifikojë martesën e saj në moshën feminore, ka folur për shoqet e saj të pamartuara, duke mos menduar fare se nje “akuze” e tille i bene ato te mos ndjehen mirë, shkruan “Magazina.al”

Një nga shoqet e saj është edhe deputetja beqare e AAK-së në Kuvendin e Kosovës Time Kadrija, me të cilën Albëria shihet shpesh.

Albëria duhet të jetë më e kujdesshme në të tilla raste pasi shoqet e saj mund edhe të ndihen të ofenduara./Magazina.al/

alberia-shoqetalberija-timja-1

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme