Alketa Vejsiu e dashuruar, publikon foto me bashkëshortin

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga figurat më të dashura nga publiku.

Ndryshe nga presonazhet e tjerë VIP, Alketa ka preferuar të mabajë larg kamerave dhe publikut familjen e saj. Dy fëmijët dhe bashkëshorti nuk janë treguar ndonjëherë nga moderatorja.

Por teksa është duke jetuar një magji në parkun e tulipanëve, lulja e saj e preferuar Alketa ka zbuluar një detaj nga bashkëshorti i saj.

Ajo ka realizuar një foto ku tregon vetëm dorën e një mashkulli që mendohet të jetë e bashkëshortit të saj nisur nga natyra romantike e publikimit.

Këtë foto Alketa e shoqëron me një komet ‘DASHURI’.

screenshot-22_1494002913-243740

screenshot-23_1494002839-5214436

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme