Andi për Gresën: Ndjesi të tillë nuk kam pasur kurrë për dikë

Gresa dhe Andi janë çifti që janë lidhur brenda shtëpisë Big Brother VIP Kosova.

Andi është shprehur se siç po ndihet për Gresën, nuk është ndjerë asnjëherë për dikë tjetër.

“Kësi lloj ndjesie nuk kam pasur kurrë për dikë”, është shprehur Andi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme