Andi sapo bëri deklaratën e madhe dhe të papritur në Big Brother për Gresën

Andi Artani sapo bëri deklaratën e papritur në Big Brother për të dashurën e tij, Gresën.

Derisa Gresa ishte e shtrirë në shtratin e saj, sot aty shkoi dhe e përqafoi Andi.

“I love you a lot”, i tha Andi, Gresës.

E kjo në shqip i bie “Unë ty të dua shumë”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme