Angelina Jolie ka filluar të rimarrë vetën, ja sa bukur duket afër djalit të saj (FOTO)

Ajo është një nënë shumë e përkushtuar.

Pas ndarjes nga bashkëshorti i saj Angelina Jolie u pa rrallë herë në publik me fëmijët, transmeton arbresh.info.

Por të premten që lam pas ajo u pa djalin e saj tetë vjeçar duke shkuar për Pazar në Los Anxhelos.

4222214000000578-4676760-image-m-6_1499479243142

Aktorja kishte veshur një fund të zi dhe një triko, ku shihej se ishte shumë e gatshme për shëtitje me djalin e saj më të vogël.

42 vjeçarja u paraqit me flokë të lëshuara natyrale, dhe pa ndonjë grim.

4222202e00000578-0-image-m-4_1499477255679

 

Por kjo nuk është e gjitha, sepse disa burime të afërta me aktorët thonë se Angelina Jolie ka sakrifikuar sërish vetën për fëmijët e saj.

Kjo për arsye se ajo ka blerë një shtëpi shumë afër ish-bashkëshortit të saj Brad Pitt./Arbresh.info

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme