Angjelina kapet nga paparacët në rrugë, ja gjendja e saj (Foto)

Aktorja e njohur Angjelina Jolie kaloi një ditë të bukur bashkë me fëmijët e saj.

Paparacët kishin fotografuar aktoren bashkë me fëmijët rrugës duke shijuar ditën pranë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Ylli i Hollywood-it dukej mirë me shëndet bashkë me fëmijët Shiloh, Vivienne dhe Zahara, në Los Angeles.

42-vjeçarja kishte veshur një fustan të zi dhe pas raportimeve për gjendje të keqe shëndetësore, ajo dukej në formë të mirë. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme