Anita Haradinaj i uron ditëlindjen djalit: Historia po na përsëritet, por ne do t’i dalim zot

Bashkëshortja e Ramush Haradinajt, Anita Muçaj ka një urim prekës për djalin e saj Trim, i cili sot ka ditëlindjen.

Ajo thotë se historia po i përsëritet familjes por se është e bindur se do t’i dalin për zot asaj, njofton Ora News

‘’Trim edhe ne kete ditelindje jemi vet, njesoj si atehere kur linde, atehere kur mbushe nje vjec e si edhe sot!!!Historia po na perseritet shpesh por ne do t’i dalim zot historise!!! Te dua pafundesisht, te kam yll, drite, zemer e shpirt! Gezuar Ditelindja jeta jem!!!’’

Ramush Haradinaj ndodhet në Francë dhe nuk mund të largohet pas vendimit liri me kusht që Gjykata në Colman të Francës ka dhënë pas arrestimit të tij më 4 janar të 2017 nga autoritetet franceze në bazë të një fletëarresti të lëshuar nga Serbia.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme