Anxhela Peristeri demaskon Albana Osmanin, i publikon videon e rëndë

Një video shumë e vjetër është ripublikuar edhe njëherë nga Anxhela Peristeri, ku kohë më parë ajo, Anjeza Maja dhe Albana Osmani konkurronin në një edicion të “Miss Albania”.

Nëse e shohim me vëmendje këtë video, Anxhela dhe Anjeza nuk kanë shumë ndryshim nga ajo cfarë janë sot.

Ndërsa e kundërta ndodh me Albana Osmanin.Në këtë video duket pamja që ajo nuk do të donte të kishte, pasi me flokët e shkurtra bionde dhe buzët e holla është e qartë që ndryshimi që ajo ka bërë ka qenë shumë i nevojshëm.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme