Anxhelina duket komplet ndryshe në imazhin e fundit (Video)

Anxhelina Ramosaj apo njohur ndryshe si një ndër femrat më seksi të Instagramit, në shumë raste realizon video duke vallëzuar apo duke kënduar.

Një të ngjashme ka realizuar së fundi ajo në Instagram, duke kënduar këngën ‘Die with you’.

Por ajo çfarë vërehet në këtë video është pamja aspak e mirë e Anxhelinës, e cila ka tentuar që ta mbulojë vetën duke e bërë videon pa ngjyra, transmeton Indeksonline.

Por është e vërtetë që zëri i saj dukej i mirë, dhe komentet në përgjithësi ishin pozitive./Indeksonline/

https://www.instagram.com/p/BV…

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme